Enstitü Yönetim Kurulu


Doç. Dr. Hamit ŞAFAKCI Enstitü Müdürü

07.08.2017

Dr. Öğr. Üyesi Zemzem YÜCETÜRK Müdür Yardımcısı

07.02.2017

Doç. Dr. Sedat BAHADIR Üye

13.02.2017

Dr. Öğr. Üyesi Erhan GİRAY Üye

13.02.2017

Dr. Öğr. Üyesi Eşref TEMEL Üye

 24.07.2019 

Levent SARIÇOBAN Raportör V. 10.09.2019